"Sinu keha kui hinge peegel" - Need on vähesed lõigud sellest raamatust, mis aitavad sul rohkem ennast märgata, kuulata, mõista. Kui miski kehaosa muret tekitab, siis loe allolevaid ridu, vaata ja jälgi, kas miskit sind kõnetab ja ehk see aitab ka esimese niidiotsa üles leida.

Autor

Inna SegalPea - Tunned viha ja pettumust, annad hinnanguid, oled enesekriitiline, teadmatuses, põikpäine. Klammerdud piiratud mõtteviisi külge ja paned vastu muutustele. Elu muserdab sind, sul on liiga palju, millest mõelda, ja liiga suur koorem kanda. Teed alati midagi või muretsed selle pärast, mida oleks vaja teha. Oled perfektsionist: "Et see saaks õigesti tehtud, tuleb teha nii nagu mina."
Oled elus suuna kaotanud, unustanud selle, mis on sinu elus tähtis, ja keskendud korraga kõigile oma probleemidele. Tunned, et pead kõiki ja kõike kontrollima, et olla õnnelik.

Nina - Tunned ärritust, oled teistest inimestes pettunud; puudus isiklikust ruumist. Raskused enda eest seismisel ja selle ütlemisel, mida sa usud. Tunned, et sind tõmmatakse erinevates suundades, oled piinatud ja kurnatud. Mõtled liiga palju, selle asemel, et tunda või oma ürgtarkusele häälestuda.

Kael - Suhteprobleemid. Võimetus tundeid väljendada. Raskused kohustuste täitmisel. Tunned, et oled takerdunud, paindumatu, surutud, miski või keegi nagu lämmataks sind. Kalduvus probleeme maha salata, et ei peaks nedendega tegelema. Hoiad suhetes, eriti vanemate, laste või varasemate partneritega, lahendamata küsimusi. Sageli näed ennast negatiivsest vaatepunktist. Kulutad palju aega mõtlemisele ja püüad probleeme laendada ning liiga vähe aega sellele, et teadvustada oma tundeid ja häälestuda intuitsioonile.

Kurk - Suhtlemisraskused, madal enesehinnang, kahtlused eneses, enesesabotaaž. Tunned, et oled suletud, ei vääri häid asju, sind ei mõisteta, hoiad ennast tagasi, oled hirmul, pettunud, takerdunud. Oled endaga konfliktis, muudad pidevalt meelt. Raskused usaldusel. Tunned masendust, kurbust, lootusetust, loovuse ja inspiratsiooni puudust. Arva, et sul pole piisavalt valikuid.

TÄIENEB.....