Minust 2019-01-12T13:36:16+00:00

Olen pealinna piiga, kelle süda kuulub inimeste aitamisele. Olles ise keerulise ja valu täis minevikuga, oskan hästi sind mõista ja aidata nii nagu suudan. Kasvasin üles isata, ema ja õega. Emapoolsed vanavanemad on samuti olemas aga vanaisa on siiani alkoholi lembeline, vaimselt vägivaldne ja varasemalt ka füüsiliselt. Ma tean, mis tähendab olla armastuse puuduses, olla täis viha ja kurbust, olla ebakindel ning ennast mitte armastada. Kui avastasin ennast enesearengu teel, sai mulle kiirelt selgeks, et läbi isikliku kogemuse on mul võimalus teha head, aidata hädas olijaid. Õppinud olen ühe aasta Holistika instituudis ning edasisi õpinguid jätkasin Inglismaal, Past Life Academy koolis, Andy Tomalinsoni käe all. Minu elu on 180 kraadise pöörde teinud ja seda just läbi regressiooniteraapia. Tean palju see võib inimest aidata, kui hingelt valmis olla muutusteks.

Minu siiras empaatiavõime on tihti pannud mind kliendil käest võtma, aitamaks vabastada kinni jäänud valu. Iga klient on isemoodi ja armas mulle. Annan endast maksimumi, et saaksid abi. Ära jää oma murega üksi. Loe ja jälgi oma südant, kas miskit liigutab sind, kõnetab sind. Kui vastuseks said jah, siis ole julge ja kirjuta mulle.

 

NB! Armas, olen leidnud endas üles loomingulise poole ning täiendan oma oskuste pagasit õppides kehahoolitsusi. Oled alates märtsi kuust oodatud minu juurde saama iluteenuseid ja muid kehahoolitsusi. Kõik just sinu jaoks, et saaksid ühest kohast vajaliku – keha ja hinge SPA :*

 

Armastusega,

 

Sirle